Uprzejmie informujmy, że Kancelaria Adwokacka „Consultum” i Pan mecenas Andrzej Dobrowolski nie mają żadnego związku z otrzymanymi przez Was mailami od niejakiego Stowarzyszenia na Rzecz Konsumentów Iustus lub podobnie brzmiącej organizacji. Nigdy nie zajmowaliśmy się sygnalizowaną w mailach działalnością a na nasz prestiż pracujemy od lat rzetelną i uczciwą pracą.

Zamknij okno

Kancelaria

Kancelaria Adwokacka „Consultum” została założona w 2002 roku przez adwokata Andrzeja Dobrowolskiego. Przez lata naszej działalności wyspecjalizowaliśmy się w prowadzeniu spraw karnych i karno-skarbowych, rozwodowych oraz spraw o alimenty i o ustalenie kontaktów z dziećmi. Nasi prawnicy tworzą wieloosobowy sztab wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Na stałe współpracujemy z biegłymi, detektywami i specjalistami z zakresy psychiatrii i psychologii, których pomoc okazuje się bezcenna w sprawach sądowych.

Naszym klientom oferujemy rzeczowe i merytoryczne wsparcie w rozwiązywaniu problemów, które wydają się nie do przezwyciężenia. Czerpiemy radość z pomagania, uznając, że zawód adwokata jest misją opartą na zaufaniu.

Dział biznesowy naszej Kancelarii odpowiedzialny jest za kompleksową obsługę przedsiębiorców, windykację należności, optymalizację podatkową naszych klientów. Jesteśmy jedną z nielicznych Kancelarii oferujących możliwość założenia Spółki w każdym kraju w Europie, a także w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Kontakt

Kancelaria Adwokacka "Consultum"
Rynek 5
50-106 Wroclaw

Telefon:
504-169-886, 71 7266410, 71 3412412
Email:
consultum@consultum.pl

Consultum 2012